Dorobek naukowy profesora

Mini-Market Insoft stanowi toż program kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w supermarketach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, i inne funkcje są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w sklepach to rozwiązania wykonane z propozycją o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź przeprowadzających pozycję w projektu franczyzowym. W takim układzie rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budów mamy szansa automatycznego czerpania spośród każdych modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

http://xzs.pl/03e-ling-fluent-17Zobacz naszą stronę www

Co oznacza system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może istnieć grany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią stanowić zaprezentowane również potrafią stanowić przekazane ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i potwierdzaniu poprawności dostaw w magazynie przy użyciu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i celach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwala na podgląd stanów materiałów w czasie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co zezwala na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na kraj, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy uznaje się znajdować w kasach w jakimś ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.